Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

  • Okuloncesikolik.com internette öğretmenler için gerekli olan etkinlikleri, tutanakları ve gereken evrakları toparlayarak, ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir forum eğitim sitedir.
  • Merhaba okuloncesikolik.com kullanıcıları sitemize destek olmak için konulara cevap yazarak bizlere yardımcı alabilirsiniz.

Yumurta Kartonundan Gözlük Yapımı Artık Materyal

Okulöncesikolik

Administrator
Yönetici
Katılım
20 Tem 2017
Mesajlar
542
Beğeniler
26
Puanları
28
#1


Yumurta Kartonundan Gözlük Yapımı Artık Materyal - Çocuklar, bu şirin ve akıllı artık materyal etkinlikleri ile tomurcuklanan yaratıcılıklarını ve canlı hayal gücünü katlayabilir. En iyi kısım? Evin çevresinden geri dönüştürülmüş malzemeler kullanarak yapabilirsiniz. Okul öncesi dönemler için mükemmel bir yaratıcı sanat projesidir ve tüm kesme, boyama ve renklendirme ile de bu ince motor becerilerini geliştirmek çok önemlidir.

 About us

  • Okuloncesikolik.com Web site arayüzü ve yazılımını, siz değerli kullanıcılarımız için yeniledik. Cepten, tabletten her cihazdan kolay erişim imkanı bulunmaktadır. Okul Öncesi etkinlikleri ve dökümanları için doğru adrestesiniz.

Quick Navigation

User Menu

Bizi Facebook'ta takip et