Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

• Okuloncesikolik.com internette öğretmenler için gerekli olan etkinlikleri, tutanakları ve gereken evrakları toparlayarak, ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir forum eğitim sitedir.
  • Merhaba okuloncesikolik.com kullanıcıları sitemize destek olmak için konulara cevap yazarak bizlere yardımcı alabilirsiniz.

2018 - 2017 Meraklı Kaşifler Eğitim Seti Okul Öncesi

Okulöncesikolik

Administrator
Yönetici

2018 - 2017 Meraklı Kaşifler Eğitim Seti Okul Öncesi -

Meraklı Kaşifler Eğitim Seti İçindekiler;
– Meraklı Kaşifler Eğitim Dizi (8 Cilt )
– Evde Atıştırmalıklar (Aile Kitabı)
– Katılım Belgesi

Meraklı Kaşifler Eğitim dizisi
48-72 ay çocuklarına yönelik olup,
– Çocukların her yönden gelişimini destekleyebilecek,
– El göz koordinasyonu geliştirebilecek,
– Araştırma, inceleme, eleştirel düşünme, problem çözme, analiz etme becerilerini destekleyebilecek,
– Kendini tanıma, kabul etme ve değişik şekillerle ifade edebilme, farklılıklara saygı gösterme becerileri kazandırabilecek
– Sevgi, saygı, sabır, özgüven gibi kişilik özelliklerini ve evrensel değerleri destekleyebilecek,
– Çevre bilincine sahip ve çevreye karşı duyarlı olmalarını sağlayabilecek,
– Karar verme, işbirliği yapma, yardımlaşma, grup halinde çalışma becerilerini destekleyebilecek
– Kaynakları etkili ve verimli şekilde kullanmaya yönelik bilgi ve beceri kazandırabilecek
– Türkçe’yi doğru ve güzel bir şekilde kullanabilmelerini sağlayabilecek çalışma sayfalarına yer vererek hazırlanmıştır.

1-giris1.docx

2-giris.docx

3-aylıkplan_eylül.docx

4-eylül_meraklıkasif.docx

5_aylıkplan_ekim.docx

6-ekim-meraklıkaşifler.docx

7_aylıkplan_kasım.docx

8-kasım_meraklıkasifler.docx

10-aralık_meraklıkasif.docx

11_aylıkplan_aralık.docx

11_aylıkplan_ocak.docx

12-ocak_meraklıkasifler.docx

Ekli dosyalar

Mervesel

New Member

Merhabalar Şubat, Mart, Nisan, Mayıs ve Haziran ayları var mı acaba ben bulamadım da şimdiden teşekkürler.

About us

• Okuloncesikolik.com Web site arayüzü ve yazılımını, siz değerli kullanıcılarımız için yeniledik. Cepten, tabletten her cihazdan kolay erişim imkanı bulunmaktadır. Okul Öncesi etkinlikleri ve dökümanları için doğru adrestesiniz.

Quick Navigation

User Menu

Bizi Facebook'ta takip et