Neler yeni

Hoş Geldiniz!

Okul öncesi kolik topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!
  • Okuloncesikolik.com internette öğretmenler için gerekli olan etkinlikleri, tutanakları ve gereken evrakları toparlayarak, ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir forum eğitim sitedir.
  • Merhaba okuloncesikolik.com kullanıcıları sitemize destek olmak için konulara cevap yazarak bizlere yardımcı alabilirsiniz.

2018 - 2017 Meraklı Kaşifler Eğitim Seti Okul Öncesi

Okulöncesikolik

Administrator
Yönetici
2018 - 2017 Meraklı Kaşifler Eğitim Seti Okul Öncesi -

Meraklı Kaşifler Eğitim Seti İçindekiler;
– Meraklı Kaşifler Eğitim Dizi (8 Cilt )
– Evde Atıştırmalıklar (Aile Kitabı)
– Katılım Belgesi

Meraklı Kaşifler Eğitim dizisi
48-72 ay çocuklarına yönelik olup,
– Çocukların her yönden gelişimini destekleyebilecek,
– El göz koordinasyonu geliştirebilecek,
– Araştırma, inceleme, eleştirel düşünme, problem çözme, analiz etme becerilerini destekleyebilecek,
– Kendini tanıma, kabul etme ve değişik şekillerle ifade edebilme, farklılıklara saygı gösterme becerileri kazandırabilecek
– Sevgi, saygı, sabır, özgüven gibi kişilik özelliklerini ve evrensel değerleri destekleyebilecek,
– Çevre bilincine sahip ve çevreye karşı duyarlı olmalarını sağlayabilecek,
– Karar verme, işbirliği yapma, yardımlaşma, grup halinde çalışma becerilerini destekleyebilecek
– Kaynakları etkili ve verimli şekilde kullanmaya yönelik bilgi ve beceri kazandırabilecek
– Türkçe’yi doğru ve güzel bir şekilde kullanabilmelerini sağlayabilecek çalışma sayfalarına yer vererek hazırlanmıştır.

1-giris1.docx

2-giris.docx

3-aylıkplan_eylül.docx

4-eylül_meraklıkasif.docx

5_aylıkplan_ekim.docx

6-ekim-meraklıkaşifler.docx

7_aylıkplan_kasım.docx

8-kasım_meraklıkasifler.docx

10-aralık_meraklıkasif.docx

11_aylıkplan_aralık.docx

11_aylıkplan_ocak.docx

12-ocak_meraklıkasifler.docx