1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Okuloncesikolik.com internette öğretmenler için gerekli olan etkinlikleri, tutanakları ve gereken evrakları toparlayarak, ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir forum eğitim sitedir.
    Uyarıyı kapat
  3. Merhaba okuloncesikolik.com kullanıcıları sitemize destek olmak için konulara cevap yazarak bizlere yardımcı alabilirsiniz.
    Uyarıyı kapat

2018 - 2017 Meraklı Kaşifler Eğitim Seti Okul Öncesi

'GÜNLÜK PLAN ÖRNEKLERİ' forumunda Okulöncesikolik tarafından 28 Tem 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Okulöncesikolik

Okulöncesikolik Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    15
    2018 - 2017 Meraklı Kaşifler Eğitim Seti Okul Öncesi -

Meraklı Kaşifler Eğitim Seti İçindekiler;
    – Meraklı Kaşifler Eğitim Dizi (8 Cilt )
    – Evde Atıştırmalıklar (Aile Kitabı)
    – Katılım Belgesi

Meraklı Kaşifler Eğitim dizisi
    48-72 ay çocuklarına yönelik olup,
    – Çocukların her yönden gelişimini destekleyebilecek,
    – El göz koordinasyonu geliştirebilecek,
    – Araştırma, inceleme, eleştirel düşünme, problem çözme, analiz etme becerilerini destekleyebilecek,
    – Kendini tanıma, kabul etme ve değişik şekillerle ifade edebilme, farklılıklara saygı gösterme becerileri kazandırabilecek
    – Sevgi, saygı, sabır, özgüven gibi kişilik özelliklerini ve evrensel değerleri destekleyebilecek,
    – Çevre bilincine sahip ve çevreye karşı duyarlı olmalarını sağlayabilecek,
    – Karar verme, işbirliği yapma, yardımlaşma, grup halinde çalışma becerilerini destekleyebilecek
    – Kaynakları etkili ve verimli şekilde kullanmaya yönelik bilgi ve beceri kazandırabilecek
    – Türkçe’yi doğru ve güzel bir şekilde kullanabilmelerini sağlayabilecek çalışma sayfalarına yer vererek hazırlanmıştır.

1-giris1.docx

2-giris.docx

3-aylıkplan_eylül.docx

4-eylül_meraklıkasif.docx

5_aylıkplan_ekim.docx

6-ekim-meraklıkaşifler.docx

7_aylıkplan_kasım.docx

8-kasım_meraklıkasifler.docx

10-aralık_meraklıkasif.docx

11_aylıkplan_aralık.docx

11_aylıkplan_ocak.docx

12-ocak_meraklıkasifler.docx

Ekli dosyalar:

2. Mervesel

Mervesel New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhabalar Şubat, Mart, Nisan, Mayıs ve Haziran ayları var mı acaba ben bulamadım da şimdiden teşekkürler.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş