Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

  • Okuloncesikolik.com internette öğretmenler için gerekli olan etkinlikleri, tutanakları ve gereken evrakları toparlayarak, ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir forum eğitim sitedir.
  • Merhaba okuloncesikolik.com kullanıcıları sitemize destek olmak için konulara cevap yazarak bizlere yardımcı alabilirsiniz.
Kıpır kıpır kuklalar günlük eğitim planları

Kıpır kıpır kuklalar günlük eğitim planları 2018-09-21

indirmek için izniniz yok
Okul öncesi mavi yunus kıpır kıpır kuklalar günlük eğitim planları

MOTOR GELİŞİMLE İLGİLİ KAZANIMLAR VE GÖSTERGELERİ
Kazanım 1: Yer değiştirme hareketleri yapar.(Göstergeleri:
Isınma ve soğuma hareketlerini bir rehber eşliğinde yapar.Yönergeler doğrultusunda yürür.Yönergeler doğrultusunda koşar.Belirlenen mesafede yuvarlanır.)
Kazanım 3: Nesne kontrolü gerektiren hareketleri yapar.(Göstergeleri: Küçük top ile omuz üzerinden atış yapar.Atılan topu elleriyle tutar.)
Kazanım 4: Küçük kas kullanımı gerektiren hareketleri yapar. (Göstergeleri: Nesneleri toplar.Nesneleri yeni şekiller oluşturacak biçimde bir araya getirir.Malzemeleri yapıştırır.Değişik malzemeler kullanarak resim yapar. Nesneleri kopartır/yırtar. Nesneleri sıkar. Nesneleri çeker/gerer.Malzemelere elleriyle şekil verir.)
Kazanım 5: Ritim ve müzik eşliğinde hareket eder.(Göstergeleri: Müzik ve ritim eşliğinde dans eder.Basit dans adımlarını yapar. Müzik ve ritim eşliğinde çeşitli hareketleri ardı ardına yapar.)
Yazar
Okulöncesikolik
İndirilme
1
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Okulöncesikolik ait diğer kaynakar


Üst