Okul Öncesi Kolik

2017 Eylül Ayı Öğretmen Seminer Tarihleri Belli Oldu

30.08.2017
29

2017 Eylül Ayı Öğretmen Seminer Tarihleri Belli Oldu – Eylül ayı öğretmen seminerlerine katılım sağlayacak öğretmenleri yakından…

2017 Eylül Ayı Öğretmen Seminer Tarihleri Belli Oldu

2017 Eylül Ayı Öğretmen Seminer Tarihleri Belli Oldu – Okulların açılmasına az bir zaman kala öğretmenler eylül ayı semineri il değişikliği için başvurulara başladı. Eylül ayı öğretmen seminerlerine katılım sağlayacak öğretmenleri yakından ilgilendirecek, seminerlerin hangi tarihler arasında gerçekleştirileceğinin duyurusu bekleniyordu.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her eğitim yılı başlangıcı ve sonunda gerçekleştirilen ve öğretmenlerin talepleri doğrultusunda katıldığı öğretmen semineri yeni eğitim öğretim yılının başlamasına kısa süre kala tekrar gündeme geldi. 2017 Eylül ayı öğretmen semineri 2017-2018 yılı öğretmen seminer tarihleri hakkında Milli Eğitim Müsteşarı Yusuf Tekin tarafından resmi açıklama yapılması bekleniyordu.

İşte MEB Müsteşarı Yusuf Tekin’in Eylül Seminerleri Konusundaki Açıklamaları: ”Değerli arkadaşlar, sosyal medyadan sürekli seminer dönemi ile ilgili talepler geliyor. Öğretmenlerimizin mesleki çalışmaları 5-15 Eylül tarihleri arasında, öğretmenlerimizin görev yaptıkları il ve ilçelerde yapılacaktır. Seminer döneminde tüm öğretmenlerimize yenilenen öğretim programları konusunda formatör öğretmenlerimizce eğitimler verilecektir. Dolayısıyla bütün arkadaşlarımızın 5 Eylül günü okullarında hazır bulunmaları gerekiyor. Şimdiden hayırlı bir dönem geçirmenizi diler ve Kurban Bayramınızı kutlarım.”

2017 Eylül Ayı Öğretmen Seminer Tarihleri Belli Oldu

Kamuajans

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.